Dárkové sady koření

Bílé skvrny na genitáliích

bílé skvrny na penisu, bílé skvrny na stydkém pysku, flíčky na penisu, fleky na genitálu, fleky na stydkém pysku, flíčky na genitálu, flíčky na stydkém pysku, flíčky na penisu

Bílé nestíratelné skvrny se vyskytují na genitáliích při snížené nebo potlačené funkci imunitního systému a jsou často způsobeny zmnožením kvasinek na sliznicích. Často se vyskytuje při leukoplakii u pacientů s HIV pozitivitou, u dětí do šesti let nebo u kuřáků. Může se jednat i o prvotní příznak pohlavně přenosné choroby.

Může se také vyskytnout, pokud jsou tyto sliznice zvýšeně drážděny – chemicky (prací prášek, lubrikační gely), mechanicky (nevhodné prádlo). Místo může mít kolem červený lem. Velikost se pohybuje okolo jednoho centimetru. Místa mohou i svědit.

Bílé mapy, které je možné otřít, mohou být také způsobeny zaschlým spermatem, přeneseným vaginálním výtokem nebo jiným materiálem.

Nemoci spojené s tímto příznakem:

Diskuze

Jindriss 27. únor 2013, 08:04

Dobrý den já mám na na vntřní straně předkošky něco jako by natženu kůžičku nebo co to je či snad vříek nevím ale snad to nic neni kuřák nejsem je mi 18let mě jsem nechráněný orální sex

Jeff 8. duben 2013, 00:54

Mam to samý kámo, už asi půl roku, snad to zmizí...

virtualninemocnice.cz 8. duben 2013, 07:59

Dobrý den,
může se jednat o příznak chronického dráždění - například nedostatečnou hygienou nebo alergického původu. Tyto skvrnky mohou být také tvořeny kvasinkovou infekcí nebo HPV viry. Ideálně byste měli vyhledat lékaře.
Vaše Virtuální nemocnice.cz

peta 4. květen 2014, 10:30

Dobrý den, na vagíně nebo v jejím okolí se mi najednou objevily takové bílé fleky a po další noci se to ještě zhoršilo, mám bělavý výtok který připomíná tvaroh a svědí mě genitálie. Den předtím sem měla nechráněný pohlavní styk. Bojím se co to může být.

anonymita 9. duben 2015, 17:54

Dobrý den, na šourku už mám asi rok bíle 2mm tvrdé bulky, některé jdou po čase vymáčknout. Nejdřív jsem si myslel že to jsou zarostlé chloupky. Když to vymáčknu, teče z toho hnis jako z akné. Ke kožnímu s tím chodit nechci. Poslední dobou při hygieně používám antibakteriální sprchový gel. Co by to mohlo být ?

Toxikaler 16. srpen 2017, 21:47

Dobrý den, udělal se mi hnědý flíček na kůži na penisu cca 3 cm od kořene z horní strany. Flíček je přímo na tenké žilce. Neni vystouplí, je matný, nebolí.. Děkuji za odpovědi

terzak 13. listopad 2017, 03:57

Dobrý den. Mám uvnitř pochvy bílé skvrnky jdou nehtem dostat dolů. Mám svědění a zapáchající vytok

Konas 27. únor 2018, 12:43

Dobrý den, na kůži u penisu a částečně na penisu, mám bílou kůží, žádné výtoky, nesvědito,neloupe se a vyrůstají s toho normalné černé chloupky ale teďka se to trošku zvětšilo a mám to už hodně dlouho a žádné potíže stím nemám normálně fungují a jsem kuřák, tak se chci zeptat jestli to není strata pigmentu v tom daném místě nebo něco jineho a ke komu s tím mám zajít?

davidak 1. květen 2019, 07:38

Dobry den mam biele skvrny na varlatach a penise nesvrbia a nijak sa nemenia no nechce to zmiznut co to moze byt?vdaka za odpoved

Kacenka88 27. květen 2019, 13:29

Dobry den,

udělaly se mi na vagine 2 bílé flicky, které zapáchají a na jednom je dokonce stroupek. Neměla jsem nechráněný sex a poslední sex jsem měla před 3 mesici. Nevíte o co se muže jednat? Predem moc děkuji.

E-mail nebude nikde zveřejněn. Slouží pouze k upozornění v případě odpovědi na Váš komentář.