Dárkové sady koření

Nepravidelná stolice

Pravidelnost stolice hodně souvisí s četností stravování a jídelníčkem. Někdo má stolici pravidelnou jako hodinky, někdo ne. Každý člověk je jedinečný a všichni nemohou mít stolici ve stejnou dobu. Pokud je ale stolice velmi nepravidelná a střídají se průjmy a zácpy, měl by člověk navštívit lékaře, protože by se mohlo jednat například o střevní záněty nebo nádor ve střevě.

Pro lepší četnost stolice se doporučuje jíst hodně vlákniny, stravovat se přiměřeně s dostatečným zastoupením všech živin. Velkou roli hraje také pitný režim a fyzická aktivita nebo změna prostředí.

Diskuze

lea 7. září 2014, 19:28

Dobrý den přeji
Nevím jak začít a roto prominte jesli mé psaní bude spontání.
CHtěla jsem se jen zeptat co mám dělat když nechodím na WC každý den ,.Je to těžké
Nevím jak začít rostě jednou z týden--bobkuji jako koa--břicho nafouklé a když to na mě příjde tak břicho bolí než nastane chvíle jít na WC.
tAK SE PROTO PTÁM CO MÁM DĚLAT-ANO NPÍŠETE ŽE MÁM NAVŠTÍVÍT SVÉHO LÉKAŘE,ALE ZATÍM NECHCI začala jsem pít jogurtové mléko--moc nepojím jelikož když se ajím připadá mi,že jsem moc utahaná a mé tělo je slabé a utahané-takže vše špatně já vím.Snažím se pít,ale vždy zapomenu a piju na posldní chvíli
prostě hrůza se mnou.
Nevím jestli to někdobude číst,ale kdyby náhodou budu mc ráda,když poradíe ano??Pěkný den přeje Lea

Marcela 10. červen 2015, 13:24

Dobrý den,4dny jsem měla atb Dalacin 300mg a mám po něm řídkou stolici není to jako při průjmu a nutí mě to tak třikát za sebou jít.Občas se mi objevil trošičku jako hlen,ale nyní už ne.Má slabšízápach.Nemám žádné jiné potíže bolesti břicha,půjmy a nevolnosti či nechutenství.Beru probiotika která sem začala brát současně s atb.Poměrně toho hodně i vypiji je možn,že jí mám řidší důsledkem pitného režimu? čím ji mám zhustit.Chodím po ránu.38l beru milurit

E-mail nebude nikde zveřejněn. Slouží pouze k upozornění v případě odpovědi na Váš komentář.